Onan Danışmanlık

Elma Kurdu Oyun Grubu

Park Kent Mobilyaları Elma Kurdu Oyun Grubu
Park Kent Mobilyaları Elma Kurdu Oyun Grubu

Çocukların motor gelişimlerini destekleyen çocuk oyun parkları, bizim çocukluğumuzda alışık olmadığımız yeni tasarımlarıyla karşımıza çıkıyor. Park Kent Mobilyaları, 18-22 Haziran 2019 tarihlerinde İstanbul'da düzenlenen Yapı Fuarında Elma Kurdu isimli yeni oyun grubunu tanıttı. Çocukların en sevdiği şekerlerden birisi olan elma şekerinden esinlenilerek yapılan tasarım fuarda büyük beğeni topladı. Fuarda birçok sipariş alan oyun grubunu sizler için tanıtmak istedik. 

Doğada kırmızı, sarı ve yeşil renkte yetişen üç elmanın da renklerini bünyesinde barındıran oyun grubu çocukların hem meyve renklerini öğrenmesine hem de hayal dünyasının gelişmesine olanak sağlıyor.

Metal tırmanma ve ipli merdiven sayesinde elma figürlerinin içine girebilen çocuklar tercih ettikleri kaydıraktan inerek oyuna devam edebiliyor.

İki elma kulesi arasındaki komanda geçiş sayesinde çocuklar ebeveyn yardımı veya kendi başına bir kuleden diğer kuleye geçiş sağlayabiliyor.

EN 1176 standartlarına göre tasarlanan oyun grubunda elma figürlerinin iç kısımları şeffaf fanuslarla aydınlatılarak çocukların karanlıktan korkmadan oynamaları sağlanıyor.

Tüp kaydıraklar yine çocukların karanlıktan korkmadan kayabilmesi için şeffaf tüp parçalarla destekleniyor.

Elma figürlerinin üzerinde bulunana sevimli kurtçuklar ve uğur böcekleri çocukların hayal dünyası zenginleştiriyor.

Oyunun zorluk seviyesini arttırmak isteyen çocuklar için son elma kulesinde bulunan metal tırmanma, oyun parkurunu  tamamlamadan zorlu bir tırmanma serüveninden sonra en büyük tüp kaydıraktan kayma heyecanı ile sonuçlanıyor.

10 + 5 =
Bu basit matematik problemini çözün ve sonucu girin. Örn. 1+3 için cevabı 4 olarak girin.